Hair

ZISTITE VIAC O POTREBÁCH VAŠICH VLASOV

Umytie, sušenie, styling: Ako ošetrovať vaše vlasy 

Krásne vlasy nemáme len tak náhodou! Ak chcete poskytnúť vašim vlasom správnu starostlivosť zodpovedajúcu potrebám ich vlasovej štruktúry, je užitočné vedieť, aký typ vlasov máte. Mnoho tipov na vlasovú starostlivosť možno využiť pre všetky typy vlasov. 

Tipy na starostlivosť o vlnité vlasy 

Nielen vaše telo a vaša tvár potrebujú intenzívnu starostlivosť - aj vaše vlasy, ktoré správna starostlivosť chráni pred vysušovaním a krepatením. A predovšetkým prirodzene vlnité vlasy potrebujú omnoho viac starostlivosti než vlasy rovné. Po umytí použite na vlasy kondicionér a čo najčastejšie im doprajte odpočinok od fénovania. Príliš mnoho tepla poškodzuje štruktúru vlasov a vlnité vlasy sa krepatia ešte viac.  

Tipy na starostlivosť o husté vlasy 

I keď máte husté, neskrotné vlasy - nezúfajte! I tento typ vlasov môžete upraviť do nádherného účesu. Aby vaše vlasy získali výživu, ktorú zúfalo potrebujú, mali by ste používať kondicionér po každom umytí  a nechať vlasy prirodzene uschnúť. Náš stylingový tip, ako skrotiť nepoddajné vlasy: Vmasírujte malé množstvo penového tužidla do končekov, potom bude účes hladký, bez odstávajúcich vlasov. 

Vlasová kúra pre hodvábne, zdravé vlasy 

Vlasy vyzerajú zdravo, iba ak sa lesknú a majú objem. Ale našim vlasom často chýba výživa a lesk, a vyzerajú krehké a matné. Náš tip na starostlivosť o vlasy: Poskytnite vašim vlasom ešte intenzívnejšiu starostlivosť. Aplikujte kondicionér do uterákom vysušených vlasov, zabaľte ich do nahriateho uteráka a nechajte kondicionér chvíľu pôsobiť. Vaše vlasy získajú opäť hodvábny lesk a budú sa omnoho ľahšie rozčesávať.