Regenerácia šitá na mieru každej hrúbke vlasov

OBJAVTE VLASOVÚ STAROSTLIVOSŤ, KTORÁ JE VYTVORENÁ PRIAMO NA MIERU VÁŠMU TYPU VLASOV.
Nová vlasová kolekcia NIVEA Hairmilk regeneruje suché, poškodené vlasy bez toho, aby ich zaťažovala. Objavte vlasovú starostlivosť šitú na mieru každej hrúbke vlasov.

Hrúbka vlasov

Ja a moje vlasy

Pred viac ako 100 rokmi NIVEA vyvinula prvý typ vlasového mlieka pre posilnenie suchých a poškodených vlasov. Účinky boli neuveriteľné: jemnejšie vlasy bez rozštiepených končekov a bez zaťažovania. V novej kolekcii NIVEA Hairmilk posunula značka NIVEA svoju odbornú vlasovú starostlivosť na ďalšiu úroveň a vyvinula výrobky šité na mieru každej hrúbke vlasu.

Vlasová starostlivosť pre normálne vlasy

Normálne vlasy potrebujú každodennú starostlivosť, ak majú zostať zdravé a lesklé. NIVEA Ošetrujúci šampón Hairmilk pre normálne vlasy poskytuje jemnú, ale účinnú starostlivosť a zároveň vlasy chráni pred vonkajšími vplyvmi.

Vlasová starostlivosť pre unavené vlasy

NIVEA Ošetrujúci šampón Hairmilk Natural Shine intenzívne hydratuje matné, unavené vlasy bez lesku a navracajú im ich prirodzený lesk a zdravie. Ošetrujúce zloženie vlasy regeneruje a posilňuje zvnútra. Zároveň uhladzuje povrch vlasu pro hodvábny lesk a zdravý vzhľad.


Zloženie

Nové inovatívne zloženie

Inšpirácia históriou

Nový modrý rad vlasovej starostlivosti NIVEA je kombináciou viac ako 100 rokov odbornej starostlivosti o vlasy a najnovších inovácií, vďaka tomu vaše vlasy získajú nový život. Už v roku 1912 pomáhala NIVEA ženám ku krásnym a zdravým vlasom – s výrobkom, ktorého meno je zhodné s najnovšou inováciou značky NIVEA: Hairmilk.  

Najlepšie ingrediencie NIVEA pre zdravé vlasy plné života

Inovatívne zloženie nového vlasového radu NIVEA Hairmilk (Ošetrujúci šampón a kondicionér) poskytuje suchým a poškodeným vlasom všetko, čo potrebujú - regeneruje bez zaťažovania. Základom tohto zloženia sú mliečne proteíny - zložky prírodného pôvodu, ktoré posilňujú vlasy zvnútra a hĺbkovo ich regenerujú. Vlasy sú na dotyk krásne pružné. Vďaka vyváženému pH sú šampóny NIVEA šetrné k pokožke hlavy. Šampón vlasy dôkladne, avšak šetrne umyje a zároveň ich zvnútra posilňuje a dodáva im energiu. Ľahká, mliečna konzistencia jemne obalí každý jednotlivý vlas. 


Tipy & rady

Tipy na starostlivosť o vlasy


Video

Váš nový rituál starostlivosti o vlasy

Ošetrujúci rad NIVEA Hairmilk Natural Shine. Nechajte svoje vlasy žiariť!

Nechajte svoje vlasy žiariť. Mliečne a hodvábne proteíny regenerujú, hydratujú a uhladia unavené vlasy bez lesku. Aby vaše vlasy opäť získali zdravú krásu a prirodzený lesk.