Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

nivea-udržateľnosť-nadpis-obrázok

Ako je NIVEA prepojená s prírodou

Dotyk z nás robí človeka

Vďaka dotyku viac vnímame veci okolo nás i seba samých. A k tomu, aby sme sa mohli dotýkať okolitého sveta, ale aj seba navzájom, nám každý deň pomáha naša pokožka. Inak tiež najväčší orgán nášho tela.

objímajúce-sa-ženy

Aby pozitívnu silu ľudského dotyku vnímal aj svet okolo nás...

detská-ruka-držiaca-prst-dospelého

Značka NIVEA verí v silu dotyku. Preto sa snažíme vyrábať také výrobky, ktoré vám pomôžu cítiť sa vo svojom tele dobre a užívať si život spolu s ostatnými ľuďmi okolo vás. Našej pokožke sa snažíme čo najlepšie porozumieť. Preto neustále skúmame, ako nás spája s okolitým prostredím. Alebo napríklad to, ako ju ovplyvňuje naša strava a emócie. Vďaka týmto poznatkom potom môžeme vytvárať výrobky, vďaka ktorým je pleť zdravá a krásna.Tým ale naše poslanie nekončí. Rovnako ako na našej pokožke nám záleží aj na svete okolo nás. Preto sa pri všetkom dianí a počas výroby snažíme o minimum odpadu a úzko spolupracujeme s odborníkmi na životné prostredie. Prispievať k vytvoreniu zdravej planéty je pre nás rovnako dôležité ako vyvíjať produkty, vďaka ktorým je pokožka krásna a zdravá.

TRI PILIERE NIVEA UDRŽATEĽNOSTI

Odhaľte tajomstvo správnej starostlivosti nielen o vašu pokožku, ale aj o našu planétu. Všetky dôležité informácie sme pre vás pripravili prehľadne a na jednom mieste.

Pokožka na prvom mieste

nivea-udržateľnosť-pokožka-na-prvom-mieste

Na bezpečnosti našich produktov nám záleží. Zistite, čo všetko NIVEA robí, aby bola vaša pokožka chránená, zdravá a zároveň v harmónii s prírodou. Povieme vám viac o našich záväzkoch aj pôvode ingrediencií, ktoré používame.

Pokožka je náš svet

nivea-udržateľnosť-pokožka-je-náš-svet

Vedeli ste, že značka NIVEA sa usiluje o udržateľnosť pri každom našom kroku? Od nákupu ingrediencií cez výrobu a balenie až po recykláciu obalov.

 

 

Úprimnosť & Transparentnosť

nivea-udržateľnosť-úprimnosť-a-transparentnosť

Na tajnosti u nás nenatrafíte: Zistite všetko o našich hodnotách – od kódexu cez spoločenské záväzky až po spoločné projekty a ďalšie aktivity.

 

 

SLOVNÍČEK INGREDIENCIÍ