Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

doma

Buďte doma a doprajte si ...

Premeňte nudu na zábavu a čas pre seba.

Domáca maska, cvičenie, DIY návody, máme pre vás množstvo tipov, vďaka ktorým nebudete chcieť z domu vystrčiť ani nos.

Buďte doma a doprajte si ...

Premýšľali ste niekedy, čo by ste robili, keby ste mali naraz viac voľného času?
Dať si horúci kúpeľ, prečítať obľúbenú knižku, zacvičiť si rannú jogu alebo hoci len tráviť viac času s rodinou. Teraz ho zrejme máte. A keby ste predsa len nevedeli, ako s ním naložiť, môžete sa inšpirovať našimi tipmi. Myslíme na relax, cvičenie doma, ale aj ľahké DIY návody. Tak #BudteDoma a doprajte si …
Relax

Čas na relax

Spomeňte si, kedy ste si naposledy dopriali chvíľku len pre seba? Zapáľte si sviečky, napustite horúci bylinkový kúpeľ, naneste si na tvár DIY pleťovú masku, zapnite relaxačnú hudbu a len odpočívajte. Teraz je na to ten správny čas.
Cvičenie

Čas na cvičenie

Cvičiť sa dá aj inde ako v posilňovni. Vieme, ako získať #summerbody bez toho, aby ste museli hodiny potiť krv. Pravidelnosť a dôslednosť vám zaručí spevnenú postavu už po pár týždňoch. Poradíme vám, aké cviky sú najefektívnejšie a namotivujeme vás našou desaťdňovou výzvou.
Upratovanie

Čas na upratovanie

Upratovanie v rebríčkoch popularity neobsadzuje popredné pozície. Tým skôr ale využite čas, ktorý práve máte, na aktivity, ktoré ste tak dlho odkladali. Evakuujte šatník, presuňte zimné veci do pivnice, urobte si poriadok v knižnici, ale aj na kuchynských poličkách. A to ani nehovoríme o tom, že v upratanom a voňavom byte je oveľa príjemnejšie.
Tvorenie

Čas na tvorenie

Nemusíte byť priamo Picasso, aby ste zvládli stvoriť majstrovské dielo. Stačí vám chuť a nadšenie. Či už si budete kresliť, naučíte sa hrať na hudobný nástroj, vyskúšate nové účesy alebo napríklad vyrobíte organizér na kozmetiku z recyklovaných plechoviek NIVEA.
Deti

Čas na deti

Čas strávený s rodinou je vzácny. Preneste sa späť do detstva a ponorte sa do sveta rozprávok. Myslite aj na tých najmenších. Pripravili sme pre vás tiež tutorial, vďaka ktorému so svojím bábätkom zažijete pri kúpaní veľa radosti.

Čas na produktívnu prácu

Ľudia pracujúci z domova, na home office, sú vraj dlhodobo šťastnejší, efektívnejší a výsledky ich práce sú kvalitnejšie. Má to ale, samozrejme, háčik - vaša domáca kancelária musí spĺňať základné pravidlá a aj vy sa musíte strážiť. Mrknite na praktické rady a tipy, ktoré premenia home office na efektívny spôsob, ako všetko stihnúť v termíne a v pohode.